Достапни линкови

СДСМ: Мартин Протоѓер и Гордана Јанкулоска за Охрид 2


please wait

No media source currently available

0:00 0:00:29 0:00
Директен линк

Опозицискиот СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори на, како што велат, високи државни функционери, кои според нив докажуваат злоупотреби и криминал.

Категории

XS
SM
MD
LG