Достапни линкови

Нетанјаху го спореди Иран со нацистичка Германија


Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху го предупреди светот да не ги затвора очите пред агресивната политика на Иран на Блискиот Исток, како што тоа го стори со нацистичка Германија.

XS
SM
MD
LG