Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Мартин Протоѓер за избркан синдикалец


please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу државни функционери, со кои, како што велат, се докажува криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG