Достапни линкови

Заев - Хашките случаи го разоткрија лажниот патриотизам


Заев - Хашките случаи го разоткрија лажниот патриотизам
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:44 0:00

Никола Груевски се испазарил со Али Ахмети за затворање на хашките случаи со амнестија. Груевски лично наредил, за тој да се заштити, целата постапка да ја префрли во парламентот, изјави Заев на почетокот на објавувањето на новата „бомба“ на опозицијата.

Категории

XS
SM
MD
LG