Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Трајко Вељаноски за хашките случаи


please wait

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00
Директен линк

Опозицискиот СДСМ објави снимки од нелегално прислушувани телефонски разговори, меѓу, како што велат, претставници на власта, кои, според нив, се докази за криминал и злоупотреби.

Категории

XS
SM
MD
LG