Достапни линкови

Заев - Мијалков зема дебели провизии


Телефонски разговори со кои, како што тврди претседателот на СДСМ Зоран Заев, се откривал корупциски скандал со набавка на опрема за тајната полиција од Израел беа објавени на денешната прес-конференција во партиското седиште.

XS
SM
MD
LG