Достапни линкови

СДСМ: Светлана Костова и Сашо Мијалков


СДСМ: Светлана Костова и Сашо Мијалков
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00
Директен линк

Опозицискиот СДСМ објави нелегално прислушувани разговори меѓу претставници на власта, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби.

Категории

XS
SM
MD
LG