Достапни линкови

Ангелов: Милион евра награда за притвор на Никола Груевски


Неколку стотици граѓани денеска му изразија поддршка на генералот Стојанче Ангелов на протестот пред МРТВ. За улогата на јавниот сервис зборуваа и дел од поранешните вработени во МРТВ, екипата на „Бушава азбука“ и други јавни личности.

XS
SM
MD
LG