Достапни линкови

Ангелов: Милион евра награда за притвор на Никола Груевски


Ангелов: Милион евра награда за притвор на Никола Груевски
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Неколку стотици граѓани денеска му изразија поддршка на генералот Стојанче Ангелов на протестот пред МРТВ. За улогата на јавниот сервис зборуваа и дел од поранешните вработени во МРТВ, екипата на „Бушава азбука“ и други јавни личности.

Категории

XS
SM
MD
LG