Достапни линкови

Алтхаузер - Потребни сериозни напори за задржување на препораката


Вашата земја треба да вложи сериозни напори за да ја задржи препораката за почеток на преговори со ЕУ, вели германската амбасадорка Кристине Алтхаузер во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG