Достапни линкови

Заев - Груевски стекнал милиони евра преку местење тендери


Лидерот на опозициската партија СДСМ, Зоран Заев денеска објави прислушувани разговори во кои според него, премиерот Никола Груевски договара местење и врши упад во тендери, а од компаниите земал проценти и провизии.

XS
SM
MD
LG