Достапни линкови

СДСМ: Миле Јанакиески и Никола Груевски за тендери 6


please wait

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00
Директен линк

Опозицискиот СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу, како што велат, високи претставници на власта, кои се доказ за злоупотреби и криминал.

Категории

XS
SM
MD
LG