Достапни линкови

Заев - Груевски се демантира себе си


Лидерот на СДСМ, Зоран Заев денеска објави прислушувани разговори во кои како што тој рече премиерот Никола Груевски се демантира самиот себе за земјиштето на Водно и за уривањето на објектот Космос.

XS
SM
MD
LG