Достапни линкови

СДСМ: Никола Груевски и Миле Јанакиески за имот на Водно 1


СДСМ: Никола Груевски и Миле Јанакиески за имот на Водно 1
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00
Директен линк

СДСМ објави телефонски разговори меѓу, како што велат, претставници на власта, кои, според нив, се докази за криминал и злоупотреби.

Категории

XS
SM
MD
LG