Достапни линкови

Полицијата не им дозволи на жените да влезат во МРТ


Незадоволни граѓани пред МРТВ го изразија својот револт, толпа од граѓанки се упатија кон МТВ да „им ги фрлат цедињата со снимките како бомби, и да ги гушнат и бакнат“ но наидоа на отпор од полицицискиот кордон кој беше поставен пред вратите на МРТВ.

XS
SM
MD
LG