Достапни линкови

СДСМ: Сашо Мијалков и Софија Лаличиќ


СДСМ: Сашо Мијалков и Софија Лаличиќ
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално прислушувани разговори меѓу, како што велат, претставници на власта, со кои се покажува контрола врз судството.

XS
SM
MD
LG