Достапни линкови

СДСМ: Силвана Бонева и Никола Груевски


please wait

No media source currently available

0:00 0:20:16 0:00
Директен линк

СДСМ објави снимени телефонски разговори меѓу, како што вели опозицијата, функционери од власта во врска со изборни манипулации во Општина Струмица.

Категории

XS
SM
MD
LG