Достапни линкови

Заев - Груевски менувал урбанистички планови во Центар


Лидерот на СДСМ, Зоран Заев денеска објави телефонски разговори во кои според него се слуша гласот на премиерот Никола Груевски и на министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески со кој договара промена на урбанистички планови во Центар.

XS
SM
MD
LG