Достапни линкови

СДСМ: Миле Јанакиески и Никола Груевски (разговор 5)


СДСМ: Миле Јанакиески и Никола Груевски (разговор 5)
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ Зоран Заев објави прислушувани разговори за манипулаци со имоти, парцели и урбанистички планови од страна на премиерот Никола Груевски и неговите соработници.

Категории

XS
SM
MD
LG