Достапни линкови

Жерновски - Изборните нерегуларности во Центар


Градоначалникот на општина Центар Андреј Жерновски денеска објави прислушувани разговори во кои, според него може да се слушне како власта зборува за изборните нерегуларности за време на гласањето на во Центар.

XS
SM
MD
LG