Достапни линкови

Жерновски: Разговор меѓу Миле Јанакиески и соговорник


Жерновски: Разговор меѓу Миле Јанакиески и соговорник
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:49 0:00
Директен линк

Градоначалникот на Општина Центар објави снимени телефонски разговор меѓу функционери за, како што вели, изборна кражба во Општина Центар.

Категории

XS
SM
MD
LG