Достапни линкови

Изборни притисоци - Да се затвори музејот на Тоше Проески


СДСМ денеска ја објави таканаречената осма бомба за изборните нерегуларности. Меѓу другото можеше да се слушне разговор дека ќе се затвори музејот на Тоше Проески и ќе се укине поддршката на неговото семејство, бидејќи не биле поддржувачи на владејачката партија.

XS
SM
MD
LG