Достапни линкови

СДСМ: Мендух Тачи и Сашо Мијалков


please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00
Директен линк

СДСМ објави снимен телефонски разговор меѓу, како што велат, лидерот на ДПА Мендух Тачи и шефот на УБК Сашо Мијалков во кој разговараат за поддршка од ДПА во ДИК за поништување на гласање во Струмица.

Категории

XS
SM
MD
LG