Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Кирил Божиновски


please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00
Директен линк

СДСМ објави снимен телефонски разговор меѓу, како што велат, министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска и генералниот секретар на владата Кирил Божиновски за притисоци врз поранешниот началник на кумановската полиција Ивица Тошевски.

Категории

XS
SM
MD
LG