Достапни линкови

СДСМ: Миле Јанакиески и Сашо Мијалков


please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00
Директен линк

СДСМ објави снимен телефонски разговор меѓу, како што велат, министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески и шефот на УБК Сашо Мијалков на кој разговараат за кражба на избирачки материјал.

Категории

XS
SM
MD
LG