Достапни линкови

Заев - Груевски победува на местени избори


Заев - Груевски победува на местени избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, објави снимени телефонски разговори, на кои, како што вели, се слуша како државни функционери разговараат за изборни манипулации.

Категории

XS
SM
MD
LG