Достапни линкови

СДСМ: Миле Јанакиески и Ирена Мишева


СДСМ: Миле Јанакиески и Ирена Мишева
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, објави снимени телефонски разговори, на кои, како што вели, се слуша како државни функционери разговараат за изборни манипулации.

Категории

XS
SM
MD
LG