Достапни линкови

СДСМ: Мартин Протоѓер и Влатко Мијалков


СДСМ: Мартин Протоѓер и Влатко Мијалков
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, објави снимени телефонски разговори, на кои, како што вели, се слуша како државни функционери разговараат за изборни манипулации.

Категории

XS
SM
MD
LG