Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Кирил Божиновски


please wait

No media source currently available

0:00 0:13:27 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, објави снимени телефонски разговори, на кои, како што вели, се слуша како државни функционери разговараат за изборни манипулации.

Категории

XS
SM
MD
LG