Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Зоран Ставрески 9


please wait

No media source currently available

0:00 0:14:17 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска објави нови снимени телефонски разговори меѓу, како што рече, вицепремиерот и министер за финансии Зоран Ставрески и министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска.

Категории

XS
SM
MD
LG