Достапни линкови

СДСМ: Никола Груевски и Миле Јанакиески за Космос 3


please wait

No media source currently available

0:00 0:00:26 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, објави снимени телефонски разговори меѓу, како што рече, премиерот Никола Груевски и министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески, на кое разговараат за уривањето на објектот Космос на бизнисменот Фијат Цаноски.

Категории

XS
SM
MD
LG