Достапни линкови

Белели - Може да пратиме олеснувач, ама кризата треба да ја решите сами


Ние сме подготвени да понудиме помош, ние сме спремни да испратиме европски олеснувач, доколку е потребно, но не можеме да ви кажеме што е најдобро за вас, вели италијанскиот амбасадор Ернесто Масимо Белели.

XS
SM
MD
LG