Достапни линкови

Груевски - Странски служби прислушувале во Македонија


Груевски - Странски служби прислушувале во Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Премиерот Никола Груевски денеска изјави дека странски служби прислушувале во Македонија, а за остварување на своите цели го користеле лидерот на опозицијата, Зоран Заев. Груевски не сакаше да каже за која странска служба станува збор.

Категории

XS
SM
MD
LG