Достапни линкови

СДСМ: Сашо Мијалков и Драган Павловиќ Латас


please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00
Директен линк

Претседателот на СДСМ Зоран Заев објави телефонски разговор меѓу, како што рече, директорот на УБК Сашо Мијалков и уредникот на ТВ Сител Драган Павловиќ Латас.

Категории

XS
SM
MD
LG