Достапни линкови

Црвен картон за министерот Тодоров


Граѓаните денеска преку масовен протестен марш побараа оставка од Министерот за здравство Никола Тодоров и другите одговорни лица за смртта на деветгодишната Тамара Димовска, која боледуваше од сколиоза.

XS
SM
MD
LG