Достапни линкови

Трета „бомба“ на Заев: Случај Љубе Бошковски


Трета „бомба“ на Заев: Случај Љубе Бошковски
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00

Според лидерот на СДСМ, Зоран Заев, заклучувајки од прислушуваните разговори, случајот со затворањето на Љубе Бошковски е политички монтиран, а Сашо Мијалков договарал и со некои медиуми за начинот на објавување.

Категории

XS
SM
MD
LG