Достапни линкови

Трета „бомба“ на Заев: Случај Љубе Бошковски


Според лидерот на СДСМ, Зоран Заев, заклучувајки од прислушуваните разговори, случајот со затворањето на Љубе Бошковски е политички монтиран, а Сашо Мијалков договарал и со некои медиуми за начинот на објавување.

Категории

XS
SM
MD
LG