Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Иво Котевски


please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00
Директен линк

Лидерот на СДСМ Зоран Заев објави телефонски разговор меѓу, како што рече, Гордана Јанкулоска и Иво Котевски.

Категории

XS
SM
MD
LG