Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска - Мартин Протуѓер 2


please wait

No media source currently available

0:00 0:05:57 0:00
Директен линк

Лидерот на СДСМ Зоран Заев објави телефонски разговор меѓу, како што рече, Гордана Јанкулоска и Мартин Протуѓер.

Категории

XS
SM
MD
LG