Достапни линкови

СДСМ: Сашо Мијалков и Емил Стојменов


please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00
Директен линк

Лидерот на СДСМ Зоран Заев објави телефонски разговор меѓу, како што рече, Сашо Мијалков и Емил Стојменов.

Категории

XS
SM
MD
LG