Достапни линкови

Репортажа: Автономна зона на Машински факултет


Репортажа: Автономна зона на Машински факултет
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Автономните зони ги има на се повеќе државни факултети. Студентите кои ги „окупираа“ факултетите се добро организирани, се одржуваат предавања, дебати, но и слободни активности. Се се одвива мирно и достоинствено.

Категории

XS
SM
MD
LG