Достапни линкови

Студентите го окупираа и Машинскиот факултет


Студентите денеска го окупираа и Машинскиот факултет. Порачаа дека нема да престанат со своите акции додека не се исполнат нивните барања, односно повлекување на Законот за високо образование и создавање на целосно нов закон.

XS
SM
MD
LG