Достапни линкови

Студентите го окупираа и Машинскиот факултет


Студентите го окупираа и Машинскиот факултет
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Студентите денеска го окупираа и Машинскиот факултет. Порачаа дека нема да престанат со своите акции додека не се исполнат нивните барања, односно повлекување на Законот за високо образование и создавање на целосно нов закон.

Категории

XS
SM
MD
LG