Достапни линкови

Студентите ја прекинаа наставата на Економскиот факултет на УКИМ


Студентите ја прекинаа наставата на Економскиот факултет на УКИМ
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Студентите денеска ја прекинаа наставата што се одвиваше на Економскиот факултет при УКИМ. Тие ја поминаа првата ноќ во „Автономната зона“ што ја прогласија на Филозофскиот факултет.

Категории

XS
SM
MD
LG