Достапни линкови

Учениците од гимназијата „Орце Николов“ со поддршка за професорите


И јас сум Орце Николов - симболично порачаа учениците од скопската гимназија кои застанаа во поддршка на нивните професори кои штрајкуваат. На иницијативата беа присутни и поранешни ученици.

Категории

XS
SM
MD
LG