Достапни линкови

Бубо Каров - Официјалната политика го губи тлото под нозе


Бубо Каров - Официјалната политика го губи тлото под нозе
please wait

No media source currently available

0:00 0:28:44 0:00

Ова што се случува со студентите, луѓето сè повеќе и повеќе се охрабруваат да излезат надвор, да го кажат јавно своето мислење, можеби кај младите пораснала свеста, но на постарите им дошло веќе преку глава, немаат друг избор, вели Љупчо Бубо Каров од популарните К-15.

Категории

XS
SM
MD
LG