Достапни линкови

Куба ги очекува американските туристи


Како резултат на најавениот историски пресврт во односите меѓу Соединетите Држави и Куба, се очекува дека властите во Вашингтон ќе дозволат повеќе американци да патуваат на Куба.

XS
SM
MD
LG