Достапни линкови

Заседание на студентски и професорски пленум пред Собрание


Заседание на студентски и професорски пленум пред Собрание
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00

Студентскиот и професорскиот пленум денеска заседаваа пред Собранието. Тие воедно во Собранието ги доставија и писмата со аргументите против измените во законот за високо образование.

Категории

XS
SM
MD
LG