Достапни линкови

Почеток на студентскиот протест


Почеток на студентскиот протест
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Минути пред започнувањето на третиот студентски птотест во Скопје, против реформите во високото образование, студенти и граѓани се упатуваат пред Владата да го изразат своето незадоволство.

Категории

XS
SM
MD
LG