Достапни линкови

Гаши - Етнички концепт за Албанците и граѓански за останатите


Гаши - Етнички концепт за Албанците и граѓански за останатите
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:29 0:00

Не може еден субјект да биде само етнички и не може да биде само граѓански, сега засега, вели Африм Гаши, еден од основачите на политичкото движење Беса.

Категории

XS
SM
MD
LG