Достапни линкови

Студентски пленум: Не треба да се води дискусија за државен испит


Студентски пленум: Не треба да се води дискусија за државен испит
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Откако студентите не беа поканети да учествуваат на дебата за законите за образование, дебатата беше преместена од Педагошкиот факултет во Министерството за образование и наука и беше преименувана во работна средба

Категории

XS
SM
MD
LG