Достапни линкови

Унковски - Луѓето се будат од хипнозата


Унковски - Луѓето се будат од хипнозата
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:26 0:00

Полека, полека, мислам дека луѓето ги отвораат очите и гледаат дека животот не им е поубав затоа што има ваков или онаков споменик, вели режисерот Слободан Унковски.

Категории

XS
SM
MD
LG