Достапни линкови

Шефот на ЦИА ја брани Агенцијата


Директорот на ЦИА Џон Бренан ја брани Агенцијата од обвинувањата дека користела нехумани техники при испрашување осомничени за тероризам.

XS
SM
MD
LG